piatok, novembra 02, 2012

November has come

Keďže sa téma príspevkov ktoré by som teraz rada pridávala mení úmerne s hladinou alkoholu v mojej krvi, tak radšej zaryto mlčím, ale nechcem aby mi môj blogísek len nudne, zaprášene čakal a tak som sa rozhodla, že tu predstavím zopár mojich obľúbených pesničiek ktoré v sebe spomínajú mesiac ktorý práve prišiel a ktorý je pre môj život špeciálne dôležitý-keďže som sa v ňom narodila :D. Musím povedať, že okrem toho, že sa v Novembri rodia tí najúžasnejší ľudia, tak je na ňom niečo také špeciálne, tajomné a proste divné. Už napríklad len to, že je to taký nejaký divný mesiac bez ročného obdobia - lebo ešte to není ani zima ale už to ani moc není jeseň. Každopádne November asi nepríde zaujímavý len mne, keďže umelcov a špeciálne hudobníkov priťahuje podobne ako mňa..... Takže tu je zopár príkladov tejto príťažlivosti...... Enjoy:)
Názov prvej pesničky sa nachádza už v nadpise, takže si užívajte sexuálneho 2-Dho s Gorillazom:)
Something is starting today Where did he go why you want it to be? Well you know, November has come When it's gone away
Ďalšia je depková inštrumentálka od jednej z mojich meganajobľúbenejších kapiel Mad season:) Čo by to bol za pesničkový blog u mňa keby v ňom nefiguroval Kodym, že? Toš - Wanastowi vjecy!
Ja chci ti dát, co v sobě mám Nechci se ptát, kdy umíram A teď to mám, chci s tebou spát Protože voníš a je Listopad
No a tá najkrajšia, najúžasnejšia, najznámejšia novembrová pesnička: Guns n'roses - November rain:) btw tento klip si pamätám úplne od malička a nikdy ma neprestane fascinovať ako je Slash sexi, aké má Stephanie Seymour krásne šaty a Axlov prsteň! Novembrových pesničiek je inak omnoho viac, ale toto je môj top výber:) Ale poďme sa trošku venovať aj zajtrajšiemu dňu..... Oslávim 22 rokov na mojom najobľúbenejšom mieste na svete počas krstu cdčka jednej z mojich najobľúbenejších kapiel..... Mudhole v Randali! Teším sa na to jak malé decko na mamin cecok, napriek tomu, že tam budú chýbať ľudia ktorí by tam proste mali byť, lebo sú až príliš dôležitou súčasťou MŇA..... verím ale, že mi to patrične vynahradia neskôr:). Žúrka to bude aj tak megabrutálna, už len kvôli tomu miestu a koncertu a všetkými ostatnými milovanými a úžasnými ľuďomi ktorí tam so mnou budú! Minule sa mi inak snívalo, že bol normálne čas ako je, rok 2012, pár dní pred mojimi narodeninami, ale nemala som mať 22 ale 43-resp. potom som si v tom sne uvedomila, že ešte len 42. A nechápala som kedy sa to stalo, veď len teraz som mala 20..... A odvtedy nad tým stále uvažujem..... ono to tak totižto za tých 20 rokov naozaj tak bude vyzerať, zobudím sa a nebudem vedieť kedy sa stalo, že mám po štyridsiatke.....z toho mám najnovšie depky-jak keby som ich mala málo :D. Ale nebudem furt len o sebe. Tento deň so mnou totižto oslavuje aj jeden z mojich najväčších hudobných idolov, geniálny Steven Wilson z Porcupine tree, Dylan Moran viac známy ako Bernard Black z Black Books, Roseanne Barr, taký týpek zo seriálu o morských pannách H2O-stačí pridať vodu a tak ďalej.... medzi mojimi spoluoslavovateľmi sa nachádzajú sami umelci, hudobníci, televízne hviezdy, športovci-poväčšinou baseball a hokej a dokonca tam mám aj pornoherečku..... Je to vcelku vtipné na niektorých sledovať naše spoločné vlastnosti a podobne:). Takže všetkým týmto výnimočným a úžasným, ale zároveň prekliatym osobnostiam želám všetko najsamlepšie! :) Zatím zduř a ak to niekto bude čítať tak dojdzite ludia zajtra do Randálu na MADHÓL! :-D

1 komentár:

  1. Ahoj, tagla som ťa do takej hry s otázkami, ak sa chceš zahrať, tutok: http://chantal-prym.blogspot.sk/2012/11/lietadlo.html je všetko, čo treba. :-)

    OdpovedaťOdstrániť