piatok, mája 06, 2011

Sebaľútostivé sťažovanie sa hlúpej nymfy alebo Here we are now, entertain us! :)

Je piatok večer. Nie že by to pre mňa bol nejaký špeciálny deň. Viem sa baviť v hociktorý deň v týždni, najradšej ak to je každý deń. Dnešný piatkový večer je ale výnimočný tým, že sedím sama doma. Nejsom na žiadnom brutálnom koncerte v Randali alebo inom klube, nejsom vonku, nejsom v krčme, nejsom s kamarátmi. Som úplne sama vo svojej izbe, pri zhasnutom svetle, neúspešne sa sa snažím nájsť nejaký film, seriál či aspoň pesničku ktorá by trefne vystihla moju náladu(ktorá je fakt mizerná) a pijem nasilu červené víno aj keď by som si dnes fakt radšej dala nejakú vodku, čo asi aj spravím, ale tomu vínu sa vyhnúť nemôžem.

Ono by ma táto situácia až tak nesrala, keby som nebola takto osamotená preto, že všetci niekde pozerajú hokej a ja to mám zakázané, lebo vraj prinášam smolu nášmu tímu.
A to som dnes chcela nejak mierumilovne osláviť svoje zajtrajšie meniny, lebo zajtra už budem v blázinci príprav na nedeľňajšie príjmačky v Brne.

Mať tak o 5 rokov menej tak si vezmem toto svoje víno a idem do tých našich úžasných dúbravských lesov a tam si sama blúdim...ale keďže o 5 rokov menej nemám tak tu len sedím a pičujem na to ako by som toto chcela spraviť (nerobím to preto lebo som lenivé prasa, pre informáciu).

Ono ja som všeobecne v neskutočných stavoch teraz. Mením nálady v priemere každých 5 minút, rozmýšlam čo by som zožrala, ale aj tak nemám vôbec chuť jesť. No proste mi fakt kvalitne prepína. Jediným dôvodom tohto je ako inak moje neskutočne silné PMS. A možno by mi fakt že pomohlo nájsť si nejaký totálne debilný a jednoduchý film a poriadne sa vyplakať pri tom jak sa tu postupne ožieram. To by možno bolo fajn. Už som si poriadne nepoplakala neskutočne dlho. Ale keď ja fakt nič vyhovujúce neviem nájsť :D.

Mno a keď sa tu už sťažujem tak spomeniem aj dnešný otrasný zážitok s týmto otrasným videom.
V prvom rade ma fakt neuveriteľne vytočilo toto prznenie hudby. Hentú hnusnú ohavu som sa snažila v rámci možností ignorovať, ale toto je na mńa fakt trocha moc. Viem že preháňam ale kurnik šopa! Smells like teen spirit aj keď je neskutočne obohraná a sama o sebe pomerne mainstreamová(aj ke nedobrovoľne) pesnička, ale bola považovaná za krik jednej generácie. Generácie ktorej súčasťou som vlastne aj ja. Generácie ktorá už v tej dobe bola chorá z nechutností aké v tejto dobe omnoho intenzívnejšie prezentuje táto osoba. Nedokážem nájsť kúsok pochopenia pre tento jej čin. Tá časť Kurta Cobaina ktorá sa nachádza nad kozubom v dome Courtney Love sa teraz musí otriasať od hnusu. Spolu s ostatnými ktorí sa tu snažili proti takým veciam bojovať.

Čo ma v tejto súvislosti nasralo ešte viac, je cenzúra mojich názorov na túto "udalosť". K tomuto hnusnu som sa totiž dostala cez facebook mojich "kamarátov" a nazvala som veci pravým menom. Na moju otázku "prečo?" mi bolo odpovedané vetou: "Lebo Miley je krásna a krásni ľudia môžu čokoľvek." Načo mi nešlo nereagovať takýmto spôsobom: "Miley je p*ča a treba ju odstreliť." To že sa potom strhla čistá revolúcia proti mojej osobe chápem a nenamietam proti tomu nič, napriek tomu, že mám pravdu. Ale to že moja reakcia bola vymazaná so slovami: "Nevyhovujúce komenty treba vymazať, sorry Sheena.", to ma vytočilo do nepríčetnosti. Neskôr autor tejto akcie povedal, že to vymazal zo srandy, že viem že podľa neho je Miley sexi a že ho to pobavilo. Cenzúra vlastným kamarátom! To kde sme? Ja by som nikdy nikoho koment za to že nezdiela môj názor nezmazala. Hádala by som sa možno do krvi ale nemazala by som to. A že zo srandy? No fakt som sa pobavila. Keby sme to riešili v skutočnom nevirtuálnom svete a ja by som toto povedala tak čo? Zo srandy ma prefacká, lebo ho to pobavilo? Celé zle.....
Tak ale čo, no. Je to smiešne akurát tak.


Mno a potom je tu posledná vec, ktorá mi po rozume behá posledný týždeň.
Myslím že miestami moje správanie prekvapuje už aj mňa samú. To čo som predviedla pri mojej poslednej žúrke v Randali mi príde trošku prisilné kafe.
A neviem, možno som len psychopatická nymfomanka, čo momentálne nevie čo so sebou, ale keď už som klesla tak hlboko(vo svojom vlastnom chorom ponímaní) že robím hovadiny z trucu a hovadiny ktoré mohli dopadnúť priam katastrofálne a vlastne ešte ani nie je stopercentne isté či nedopadli, tak by som si možno mohla trošku vstúpiť do svedomia. Ak také niečo vôbec ešte mám.

Ono veci ktoré robím by ma až tak netrápili. Mám na to po tom všetkom právo a aj keby som nemala je to čisto moja vec. Som mladá, ale dospelá(aspoň vekovo) a hlavne slobodná. A to extrémne šťastne slobodná. Takže vlastne nemám moc čo riešiť.
Až na to že keď dostanem správny podnet, som absolútne neovládateľná a potom možno kazím veci, ktoré ma pre zmenu trápia troška viac.

A čo je na tom najvtipnejšie tak sa ani nemôžem nejak špeciálne vyhovárať na chlast. Lebo to je proste mojou prepnutosťou. A nejak neviem či sa na tom niečo dá zmeniť a či vôbec momentálne niečo meniť chcem.

Neznášam svoju rozpoltenosť. Úprimne.

Ale tak to je zatiaľ asi všetko. Potrebovala som zo seba aspoň kúsky skladačiek proste vymačknúť. Teraz idem pokračovať v samooslavovaní a ožieraní a najbližšie dni už žijem len pre maturitu a hlavne nedeľné príjmačky. :))

4 komentáre:

 1. hehe ja som teraz pripita...no, kazopadne...opit sa sama je cool. opit sa arobit kokotziny je cool. svedomie neni cool, preto som ho kopla do prdele uz davno :D cha...teraz si treba uzivat, kym sme mlad e nejak vypadame, ked budeme pratsre uz na snikto nebude chcet :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ano ano ano!!!:D moa reč:_D aspon ked nahodou stihnem zostarnut tak budem mat na čo spominat a ne sedet a rumazgat kolko som toho premeskala:D srat na sdvet:D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. presne. miestami mas sice pocit, ze boze, uz by som sa mohla ukludnit, ale na druhej strane...no a co :D cim som starsia, tym menej zabran mam. pcheche...peklo je iste, takze uz sa ani nemusim stresovat :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. To vino aby uz dosli kramy? Och, tieto stavy su mi ako z duse.

  OdpovedaťOdstrániť