sobota, novembra 08, 2014

Ľudia!!!!

To, že som týmito akože tvormi vrcholne znechutená nie je žiadna novinka. Ale niekedy ma stále dokážu prekvapovať.....
Dnes som sa z konkrétnych dovodov zamyslela nad ludským neprajníctvom... a hlavne tým, keď to "s vami myslia dobre" ....

Ono tento zážitok nebol bohužial ojedinelý ale po dnešku mám chuť sa k tomu vyjadriť.
Ešte v lete, som sedela s angličanom na terase pred Randalom a stretla som kamošku, bývalú spolužiačku zo strednej.... a tak samozrejme došlo aj k zoznámeniu a k otázkam, že čo spolu máme a bla bla bla.

Dnes sme už hodne pod vplyvom kecali a v určitom momente, mi povedala, že má chuť ma úplne spičovať, lebo že on ma čoskoro pošle do prdele! Takéto reči mi otvárajú nožíky vo vačkoch.

Akože bezohladu na to, či sa to može alebo nemože stať....prečo by ste takéto niečo niekomu povedali... a hlavne keď ide o niekoho koho ste videli raz na ani ne desať minút...... ? Prečo?

Snažila som sa vysvetliť, že proste to neriešim, že som našla človeka ktorého spoločnosť mi robí nesmiernu radosť, ktorý ma fascinuje, zaujíma a neskutočne uspokojuje a som šťastná a neriešim proste drámy, a imaginárne obrázky budúcnosti.

Jasné, som trošku neistá, táto situácia nie je dokonalá, ale je to situácia ktorá sakramentsky stojí za to a ja si to užívam plnými dúškami.... a naozaj nedokážem pochopiť prečo majú ľudia potrebu ma upozorňovať na takéto chujoviny ktoré v tomto momente, v tejto jedinej a jedinečnej prítomnosti, jednoducho nejsú podstatné.

Ja ľuďom vždy želám šťastie aby im všetko dobre dopadlo a teším sa keď vidím, že je niekto šťastný. Ale 90% ľudí čo vidia, že som po rokoch s niekým šťastná ja, aj ked svojím úplne pošahaným magorským sposobom, má potrebu mi odovzdať múdro o tom, ako skončím v neskutočných slzách.

A možno aj majú pravdu, možno o rok budem všetko vidieť inak.... ale skor to na mna posobí štýlom ako keď mi niekto povie, že na niečo nemám alebo niečo nedokážem...... Mám potrebu mu dokázať opak.
Moja posledná učitelka anglictiny zo strednej by o tom mohla rozprávať, že čo sa stane ak mi niekto takéto niečo povie...

Radšej si počkám na deň kedy sa celí šťastní vysmejeme svetu do tváre..spolu....Som pod vplyvom tak ospravedlnte prípadne chyby alebo iné problematiky ..... :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára